اشتراک گذاری

اکوپیکسل hp

خدمات درمانی با اکوپیکسل hp

اکوپیکسل hp ، دستگاهی است که امکان نمایش تصاویر سه بعدی را فراهم نموده است . این دستگاه می توانید کمک شایانی به علم پزشکی نماید.  دستگاه اکوپیکسل EchoPixel از تکنولوژوی سه بعدی یا ۳D استفاده کرده و با استفاده از آن تصاویر پزشکی بیماران در بعدی جدید نمایش داده خواهند شد.

True 3D یک دستگاه  بسیار حرفه ای و قوی بوده که تاییدیه FDA (سازمان غذا و دارو آمریکا) را نیز دارد.  به پزشکان و جراحان اجازه میدهد تا تصاویر پزشکی بیماران را به صورت دقیق تر مشاهده و تحلیل نمایند ، به این ترتیب با تشخیص درست تر،  فرآیند درمانی و جراحی بادقت و موفقیت بیشتری انجام خواهد شد این دستگاه از سال ۲۰۱۵ به بازار عرضه شده اما FDA از توزیع سراسری آن جلوگیری کرده تا تنها برای اهداف تشخیصی و پزشکی استفاده شود.

تصاویر سه بعدی پزشکی با اکوپیکسل hp

با کمک دستگاه اکوپیکسل رادیولوژیست ها، متخصصان قلب و دیگر متخصصان پزشکی می توانند آناتومی بدن بیمار را در یک فضای سه بعدی مشاهده کنند. ان شایلینگ، مدیر ارشد اجرایی شرکت اکوپیکسل اظهار داشته که “ما بر این باوریم که واقعیت مجازی انقلابی در تصویر پزشکی است. با همکاری FDA این سه بعدی را به بیمارستان ها، کلینیک ها و موسسات پزشکی در سراسر جهان توزیع نماید. پژشکان با استفاده از این فناوری می توانند با تصاویر پزشکی همانطور برخورد کنند که با یک جسم در واقعیت برخورد می کنند.

/اکوپیکسل hp / EchoPixel 

EchoPixel-hp

اکوپیکسل hp

نمایندگی اچ پی و واحدهای تعمیرات اچ پی

نمایندگی اچ پی با در نظر گرفتن نیاز کاربران گرامی کارگاه های تعمیرات اچ پی را راه اندازی نموده است. هریک از این کارگاه ها به تعمیر یکی از محصولات اچ پی  می پردازند.  تجهیزات و امکانات لازم برای هرکارگاه با توجه به محصول مورد نظر در نظر گرفته شده است. جهت آشنایی با خدمات ما در هریک از واحدهای تعمیرات اچ پی ، وارد صفحه ی مربوط به واحد مورد نظر شوید.

در سایر صفحات ما مقالات اچ پی ، محصولات اچ پی ، سوالات متداول اچ پی را مطالعه نمایید.