اشتراک گذاری

چاپگر سه کاره اچ پی

چاپگر سه کاره اچ پی می تواند بسیاری از نیازهای شما را برآورده سازد. منظور از سه کاره بودن پرینتر این است که یک چاپگر هم قابلیت پرینت دارد و هم می تواند اسکن و کپی را برای کاربر انجام دهد. چاپگرهای چندکاره هم فضای کمتری از محیط کار اشغال می کنند و هم کاربر را از خرید دستگاه های جداگانه بی نیاز می کنند. نوع سه کاره چاپگرهای اچ پی بسیار مناسب برای استفاده خانگی و ادارات کوچک است.

علاوه بر این از قیمت بسیار مناسب تری نسبت به پرینترهای حرفه ای برخوردار هستند. کسانی که به چاپ عکس علاقه دارند و یا برای امور روزمره خود نظیر کارهای دانشجویی و اداری نیاز به پرینتر دارند، شاید خرید یک چاپگر سه کاره برای آنها به صرفه تر باشد. البته بد نیست بدانید که چاپگرهای سه کاره انواع مختلفی دارند که در ادامه به آنها اشاره می کنیم. 

چاپگر سه کاره اچ پی

مزایای پرینترهای چند کاره و محبوبیت آن ها در بین افراد زیاد است. شرکت اچ پی هم از جمله شرکت های پیشرو در زمینه ساخت این نوع پرینترها است و محصولات آن نیز با استقبال زیادی روبرو بوده است. در بخش های بعدی برخی از آنها را معرفی خواهیم کرد.

انواع چاپگر سه کاره اچ پی

چاپگرهای چندکاره hp به دو دسته جوهرافشان و لیزری تقسیم می شوند:

  1. پرینترهای جوهری رایج ترین انواع پرینتر های چندکاره هستند که از رنگ مایع استفاده می کنند. این نوع چاپگر سه کاره اچ پی بیشترین کاربرد را در چاپ عکس دارد و از قیمت کمتری هم نسبت به دیگر انواع پرینتر برخوردار است. با این حال این نوع چاپگرها برای میزان تکثیر بالا به صرفه نیستند زیرا تعداد خروجی آنها بسیار کمتر از خروجی چاپگرهای لیزری است.
  2. پرینترهای سه کاره لیزری به جای جوهر از پودری به نام تونر استفاده می کنند. این نوع چاپگرهای اچ پی قیمت بیشتری نسبت به جوهر افشان دارند اما مزایای آنها بیشتر و از نظر هزینه های چاپ در حجم بالا کاملا به صرفه تر هستند. برای آشنایی بیشتر با این نوع چاپگرهای اچ پی میتوانید مقاله پرینتر لیزری اچ پی را مطالعه کنید.

مدل های چاپگر سه کاره اچ پی

چاپگرهای اچ پی مدل های مختلفی دارند که در اینجا برای نمونه برخی از آنها را مورد بحث و بررسی قرار می دهیم.

چاپگر سه کاره اچ پی LaserJet Pro MFP M26nw

پرینتر سه کاره مدل «Laserjet Pro MFP M26nw» از نوع پرینترهای لیزری hp است که تنها قابلیت چاپ سیاه و سفید دارد. این نوع پرینتر برای مصارف اداری و خانگی مناسب بوده و قابلیت پرینت، اسکن و کپی دارد. سینی کاغذ این پرینتر تا 150 برگ ظرفیت دارد و می‌تواند تا 18 برگ در دقیقه پرینت بگیرد. این چاپگر سه کاره اچ پی به فناوری اتصال بیسیم مجهز بوده و می توان به ‌طور مستقیم از طریق تلفن هوشمند هر فایلی را که می‌خواهید پرینت بگیرید.

LaserJet Pro MFP M26nw

پرینتر سه کاره اچ پی LaserJet Pro MFP M130a

پرینتر فوق از یک سینی با ظرفیت 150 برگ برخوردار بوده و می تواند 22 برگ در دقیقه پرینت بگیرد. از این نظر برای استفاده در محیط‌های اداری کوچک مانند استفاده بین 3 تا 4 کامپیوتر بسیار مناسب و پرکاربرد است. یکی از ویژگی های خوب و مثبت چاپگر سه کاره اچ پی LaserJet Pro MFP M130a صفحه‌ نمایش آن است که استفاده از دستگاه را برای کاربران بسیار آسان کرده است. همچنین این پرینتر یکی از به صرفه ترین پرینترهای سه کاره hp محسوب می شود.

LaserJet Pro MFP M130a

نمایندگی فروش و تعمیر چاپگر اچ پی

علاقمندان به پرینترهای اچ پی می توانند جهت خرید چاپگر مورد نظر خود به نمایندگی فروش و تعمیر پرینتر اچ پی مراجعه نمایند. در این مرکز مدل های متنوعی از پرینترهای لیزری اچ پی، پرینترهای جوهرافشان اچ پی، پرینتر چند کاره و پرینترهای حرفه ای عرضه گردیده است. همچنین کاربران پرینترهای اچ پی در صورت بروز مشکل در دستگاه خود می توانند از خدمات و سرویس های تعمیر پرینتر اچ پی استفاده نمایند. تکنسین های فنی حاضر در این مجموعه از زبده ترین کارشناسان تعمیر ماشین های اداری در کشور هستند که دستگاه شما را در اسرع وقت و با بهترین کیفیت سرویس خواهند کرد.