اشتراک گذاری

نمایندگی اچ پی در اصفهان

اگر از کاربران لپ تاپ ها، تبلت ها، موبایل ها و … اچ پی هستید و به دلیل بروز اشکال در دستگاه مورد استفاده در جستجوی نمایندگی اچ پی در اصفهان هستید بهتر است از این مسئله اطلاع داشته باشید که کمپانی اچ پی درغالب شهرهای کشور ما نمایندگی رسمی ندارد. بنابراین بهترین راه موجود برای کاربرانی که در پی نمایندگی Hp در اصفهان هستند، ارسال کالای مورد استفاده‌شان به نمایندگی اچ پی در تهران و دریافت خدمات از زیرمجموعه‌ی این شرکت، یعنی نمایندگی اچ پی در شهرستان‌ها است.

کاربران دستگاه‌های اچ پی در صورت مشاهده اشکال و خرابی در دستگاه خویش، می‌بایست براساس دستورالعمل درج شده در این وبسایت اقدام به ارسال کالا کرده و منتظر تماس‌ کارشناسان نمایندگی اچ پی باشند. در نمایندگی اچ پی در اصفهان تیمی از خبره‌ترین کارشناسان دو حوزه تعمیر و فروش حضور دارند تا تخصصی‌ترین سرویس‌های مورد نیاز را همراه با گارانتی معتبر به متقاضیان ارائه نمایند.

نمایندگی اچ پی در اصفهان

برای دریافت خدمات از نمایندگی اچ پی در اصفهان چه باید بکنم؟

همانگونه که اشاره شد، نمایندگی اچ پی در اصفهان هنوز راه‌اندازی نشده است و مراکزی که تحت این عنوان در حال ارائه خدمات در شهر اصفهان هستند، نمایندگی رسمی اچ پی نیستند. بنابراین به آن گروه از کاربرانی که در پی مرکزی معتبر جهت دریافت خدمات مرتبط با تعمیر و فروش دستگاه‌های اچ پی هستند، توصیه می‌شوند با نمایندگی مجاز اچ پی در تهران تماس بگیرند. نمایندگی اچ پی در تهران، زیرمجموعه‌ای تحت عنوان نمایندگی اچ پی در شهرستان ها راه‌اندازی کرده‌ است تا به واسطه آن امکان ارائه خدمات به کاربران عزیز ساکن در شهرستان ‌ها فراهم شود.

دریافت خدمات از نمایندگی اچ پی در اصفهان دستورالعمل خاص خود را دارد که در بخش بعدی به آن خواهیم پرداخت. در صورت نیاز به راهنمایی‌های بیشتر در این باره می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی اچ پی تماس گرفته و اطلاعات لازم را کسب نمایید. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان این زیرمجموعه، در نمایندگی اچ پی در اصفهان مشمول گارانتی و ضمانت است.

چگونه می‌توانم دستگاه خود را به نمایندگی اچ پی در شهرستان ها ارسال کنم؟

اگر از کاربران عزیز ساکن در شهر اصفهان، اهواز، شیراز و … هستید و به دلیل بروز اشکال در دستگاه مورد استفاده‌تان، نیاز به مرکزی مجاز و استاندارد جهت دریافت خدمات تعمیر دارید، می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی اچ پی در شهرستان ها تماس بگیرید. این نمایندگی جایگزینی برای نمایندگی اچ پی در اصفهان، شیراز، تبریز، اهواز و … است و در تلاش است تا نبود نمایندگی در این شهرستان ها را جبران کند. برای دریافت خدمات از این نمایندگی می‌بایست بر اساس شیوه درج شده در بخش زیر جهت ارسال کالا اقدام نمایید. در صورت نیاز به راهنمایی‌های بیشتر در این باره با کارشناسان ما در زیرمجموعه نمایندگی اچ پی در اصفهان تماس بگیرید.

 • بسته بندی قطعه معیوب بدون لوازم جانبی آن
 • شرح مشکلات ایجاد شده در قطعه در یک برگ کاغذ و ارسال آن به همراه دستگاه
 • شرح تعمیرات و سرویس های احتمالی که پیش از این بر روی قطعه اعمال شده است
 • درج آدرس، شماره تماس وکدپستی ده رقمی دقیق بر روی بسته‌ی ارسالی
 • ارسال قطعه به نمایندگی اچ پی در اصفهان
 • ارسال شماره رسید (شماره ی پیگیری) به شماره موبایل قید شده روی بسته ارسالی
 • ارسال پیامک به مشتری پس از دریافت کالا در نمایندگی اچ پی در شهرستان ها (نگهداری شماره‌ی رسید تا پایان مراحل تعمیر ضروری است.)
 • آغاز روند عیب یابی دستگاه توسط کارشناسان پس از دریافت کالا
 • تماس با مشتری، اعلام مشکل به وجودآمده، شرح مراحل تعمیر و هزینه تقریبی
 • آغاز روند تعمیرات درصورت رضایت مشتری
 • گزارش به مشتری در صورت نیاز به تعویض قطعه
 • تست دستگاه توسط کارشناس ارشد مرکز تعمیرات اچ پی پس از پایان تعمیر و تأیید کادر فنی
 • واریز هزینه تعمیر توسط مشتری پس از اطمینان ازسلامت دستگاه
 • ارسال شماره حساب یا شماره کارت به مشتری جهت واریز هزینه تعمیر
 • ارسال دستگاه به آدرس مشتری در صحت و سلامت کامل

برترین خدمات پس از فروش در نمایندگی اچ پی

نمایندگی اچ پی ارائه دهنده تخصصی ترین سرویس های مرتبط با محصولات اچ پی -نظیر تعمیر، بهسازی، ترمیم قطعات، فروش، شارژ کارتریج، تعمیر در محل محصولات اچ پی و …- به متقاضیان است. تمامی خدمات مذکور به دست تیمی از زبده‌ترین کارشناسان و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات، در یک فضای کاملاً حرفه‌ای به مراجعان ارائه می گردد.

خدمات تخصصی ارائه شده در نمایندگی رسمی اچ پی منحصر به دستگاهی خاص نیست و دارندگان کلیه دستگاه های این برند می توانند پس از حضور در نمایندگی مجاز اچ پی در تهران به پارت تعمیرات مرتبط با محصول خویش مراجعه کرده و تخصصی ترین سرویس های مورد نیاز را دریافت نمایند.  نمایندگی hp با تجهیز کادر فنی خویش به پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات روز دنیا، فضایی فراهم آورده که در آن امکان ارائه تمامی خدمات مورد نیاز کاربران، بر اساس ضوابط و استانداردهای جهانی کمپانی اچ پی فراهم گشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید