اشتراک گذاری

تعمیر تبلت Hp

اطلاع از جزئیات تعمیر تبلت اچ پی، به شما کمک می کند که مشکلات این دستگاه را راحت تر برطرف کنید. تبلت های اچ پی معمولا طرفداران خاص خود را دارند و افراد محدودی از آنها استفاده می کنند. اما این مسئله، به هیچ عنوان کیفیت این محصولات را زیر سوال نمی برد. در این مقاله ما بخشی از رایج ترین مشکلات این دستگاه را بررسی کرده و راهکارهایی را برای برطرف کردن آنها به شما معرفی می کنیم. همچنین به شما می گوییم که برای تعمیر  تبلت اچ پی باید چقدر هزینه کنید. نحوه تعمیر و تعویض قطعات تبلت را نیز به شکل مختصر بررسی می کنیم تا با روند کار آشنا شوید. در نهایت اگر ایرادی در تبلت خود دیدید، بهتر است برای ترمیم تخصصی و حرفه ای آن از تیم تعمیرات تبلت در نمایندگی اچ پی مرکز سخت افزار ایران کمک بگیرید.

تعمیر تبلت اچ پی

نمایندگی تعمیر تبلت Hp

تخصصی ترین تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری تبلت اچ پی با حضور در نمایندگی تعمیر تبلت Hp قابل دریافت است. تعمیرات تبلت انجام شده در این مرکز به دلیل استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات و جدیدترین ترفندها، بهبود و ارتقاء عملکرد دستگاه های معیوب و بازیابی کیفیت اولیه آنها را سبب گشته است.

کاربران تبلت های اچ پی می توانند با انتخاب آگاهانه‌ی نمایندگی تعمیر تبلت Hp در کمترین زمان و با هزینه مصوب، دستگاه معیوب خود را تعمیر نمایند. احترام به مشتریان و هموطنان گرامی در کنار ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات، هدف مدیریت و کادر فنی نمایندگی تعمیر تبلت Hp است. شایان ذکر است تمامی اقدامات مورد نیاز جهت بهبود، بازیابی، سرویس و تعمیر تبلت در این مرکز، بر اساس استانداردهای جهانی و اصول علمی مطرح شده از سوی کمپانی سازنده صورت می‌پذیرد.

تعمیر تبلت hp

خدمات تعمیر تخصصی تبلت اچ پی

مشاوره های تخصصی، تعمیر و تعویض ال سی دی، تعمیر و تعویض باتری، تعمیرات برد، تعویض خازن های آسیب دیده، تعمیر آی سی تغذیه، تعمیر ویبره، رفع مشکلات آنتن دهی (در مدل های سیمکارت خور) تعمیر قاب، تعمیر و تعویض میکروفن و اسپیکر، تعمیرات تاچ، تعویض گلس، رفع مشکلات نرم افزاری، بروز رسانی برنامه ها، فلش نرم افزاری، ویروس کشی و … مهم ترین خدمات تعمیر  تبلت اچ پی هستند. البته در پایان مراحل تعمیرات تبلت hp، ضمانت نامه مرکز سخت افزار ایران را نیز دریافت می کنید تا از اصالت قطعات و خدمات، مطمئن شوید.

تعمیر و تعویض ال سی دی تبلت اچ پی

تعمیر ال سی دی تبلت و گوشی های هوشمند، تنها در مواردی امکان پذیر است که صفحه نشکسته باشد و دچار آبخوردگی نشده باشد. اگر تنها گلس محافظ صفحه شکسته باشد و تاچ کار کند، نیازی به تعویض نمایشگر نیست. در این صورت کافی است با تعویض گلس تبلت اچ پی، مشکل را حل کنید. تیم تعمیر تبلت اچ پی، تلاش می کنند در هر شرایطی، نمایشگر را ترمیم کنند. اما در صورت نیاز به تعویض این قطعه هم همکاران ما تنها از نمونه اورجینال استفاده می کنند. بنابراین باید خودتان را برای پرداخت مبلغ قابل توجهی آماده کنید؛ نمایشگر اصل تبلت و موبایل، گران ترین قطعه این دستگاه هاست.

تعمیر برد تبلت hp

گاهی باید برای تعمیر تبلت اچ پی، برد این دستگاه را ترمیم کرد. خرابی یا سوختن مین برد، مشکلات متعددی را در دوربین، باتری، تصویر، صدا و دیگر بخش های تبلت ایجاد می کند. برای تعمیر این قطعه، اجزای آن شامل چندین خازن، آی سی و ترانزیستور بررسی می شوند. اگر امکان ترمیم برد وجود داشته باشد، این کار انجام می شود. اما معمولا برد قابل ترمیم نیست و حتما باید آن را تعویض کرد. در این صورت، همکاران ما از برد اورجینال استفاده می کنند تا بهترین عملکرد را در دستگاه داشته باشد.

مشکلات رایج تبلت اچ پی

خرابی بلوتوث و وای فای تبلت اچ پی:

بروز این اشکال ممکن است به دلیل وجود عیوب نرم افزاری و سخت افزار در دستگاه اتفاق بیفتد. تشخیص دقیق علت این اشکال نیاز به بررسی دقیق دستگاه توسط کارشناس تعمیر تبلت Hp دارد.

بالا نیامدن سیستم تبلت اچ پی:

بوت نشدن تبلت اچ پی یا همان بالا نیامدن سیستم آن به دلیل وجود اشکالات نرم افزاری در دستگاه اتفاق می‌افتد. معمولا این اشکال نیز با فلش کردن تبلت مرتفع می‌گردد.

شکستگی تاچ و ال سی دی تبلت اچ پی:

شکستگی تاچ و ال سی دی معمولاً به دلیل وارد شدن ضربه های سخت به دستگاه اتفاق می‌افتد. در صورت شکستگی صفحه نمایش دستگاه و نیاز به تعویض آن، نوع صفحه نمایش را مدنظر قرار دهید.

چرا که در بعضی از تبلت ها ال سی دی و تاچ به صورت مجزا هستند و در بعضی دیگر از تبلت ها این دو بخش متصل به هم هستند. اگر تاچ از ال سی دی جدا باشد می‌توان تعویض بخش آسیب دیده را به صورت جداگانه انجام داد اما در مدلهایی که تاچ و ال سی دی به هم وصل باشد در صورت شکستگی یک بخش نیاز است تا هر دو بخش ال سی دی و تاچ تعویض گردد.

نصب نشدن نرم افزار بر روی تبلت اچ پی:

در صورت مواجهه با این اشکال توصیه می‌شود برای نصب نرم افزار بر روی تبلت اچ پی، تیک یو اس بی دیباگ در تنظیمات دستگاه فعال شود و بعد اقدام به نصب برنامه گردد. در صورت تداوم اشکال می‌بایست تبلت مورد استفاده را فلش کرد.

توجه داشته باشید که در پیش از فلش دستگاه، از اطلاعات مهم موجود در تبلت، یک نسخه پشتیبان تهیه کنید زیرا فلش کردن تبلت منجر به حذف اطلاعات ذخیره شده در آن می‌گردد. بنابراین اطلاعات ذخیره شده در دستگاه‌تان را در یک دستگاه امن کپی و ذخیره نمایید.

دیر شارژ شدن تبلت اچ پی:

دیر شارژ شدن تبلت اچ پی ممکن است به دلیل وجود خرابی در شارژر تبلت و یا باتری باشد که البته اطمینان از این موضوع نیاز به بررسی دستگاه دارد. جهت پیشگیری از بروز این اشکال توصیه می‌شود برای شارژ تبلت، همیشه از شارژر استاندارد استفاده کنید. چرا که آمپر نامناسب باعث خرابی در تبلت و مدار شارژ تبلت می‌شود.

هنگ کردن تبلت و ری‌استارت شدن آن در حین کار:

بروز این اشکال نیز غالباً به دلیل وجود مشکلات نرم افزاری در دستگاه اتفاق می‌افتد. کارشناسان تعمیر تبلت Hp معمولاً برای رفع این اشکال، فلش کردن تبلت را پیشنهاد می‌کنند.

شکستگی سوکت شارژ:

خرابی‌های ایجاد شده در سوکت شارژ تبلت معمولاً به دلیل بی‌توجهی‌ها و بی‌مبالاتی‌های کاربر درحین استفاده از این دستگاه اتفاق می‌افتد. از این رو توصیه می‌شود برای جلوگیری از شکستگی سوکت شارژ تبلت قبل از اتصال سوکت شارژ تبلت به حالت سوکت شارژ توجه کنید.

دیگر آنکه اگر سوکت شارژ تبلت اچ پی شل شده و لق میزند برای رفع مشکل تبلت خود را به یک مرکز تعمیر تبلت Hp برده تا سوکت را تعویض کند (این کار مانع از خرابی برد دستگاه می‌گردد).

روشن نشدن تبلت اچ پی:

این اشکال ممکن است به چند دلیل در تبلت مورد استفاده اتفاق بیفتد که در این میان بروز اشکال در منبع تغذیه شایع‌ترین دلیل است. علل دیگری که ممکن است سبب روشن نشدن تبلت گردند عبارتند از:

خرابی شارژر، خرابی مدار شارژ تبلت و در نهایت وجود باگ نرم افزاری در تبلت. در صورتی که اشکال پیش آمده در تبلت به دلیل وجود باگ نرم افزاری باشد، این اشکال با بروز رسانی دستگاه و یا فلش کردن آن مرتفع خواهد شد.

 • تعویض تاچ تبلت Hp
 • تعمیر تاچ تبلت Hp
 • تعویض ال سی دی تبلت Hp
 • تعمیر ال سی دی تبلت Hp
 • تعمیر برد تبلت Hp
 • تعمیر باتری تبلت Hp
 • تعویض باتری تبلت Hp
 • تعمیر دوربین تبلت Hp
 • تعویض دوربین تبلت Hp
 • تعمیر اسپیکر تبلت Hp
 • تعویض اسپیکر تبلت Hp
 • تعمیر میکروفن تبلت Hp
 • تعویض میکروفن تبلت Hp
 • تعمیر پلیت آنتن تبلت Hp
 • تعویض پلیت آنتن تبلت Hp
 • فلش نرم افزاری تبلت Hp
 • نصب رام تبلت Hp
 • تعویض آی سی تغذیه تبلت Hp و سایر قطعات سخت افزاری تبلت Hp
 • تعمیر آی سی تغذیه تبلت Hp و سایر قطعات سخت افزاری تبلت Hp

هزینه تعمیر تبلت اچ پی

تعمیرات تبلت اچ پی و هر برند دیگری، بسته به آسیب دیدگی دستگاه، نسبتا پر هزینه است. به ویژه اگر نیاز به تعویض قطعات باشد، تعمیرات گران تر است. البته تعمیرات نرم افزاری چندان پرهزینه نیست. پس از عیب یابی کامل دستگاه، تکنسین برآورد می کند که ترمیم و تعویض اجزای آسیب دیده و در نهایت، تعمیر تبلت اچ پی، چقدر هزینه دارد. البته قیمتی که به شما اعلام می شود تقریبی است و احتمال تغییر آن وجود دارد. ممکن است در طول عملیات تعمیر، نیاز به تعویض یکی از قطعات باشد. در این صورت هماهنگی های لازم با شما انجام می شود و قیمت قطعه جدید هم در هزینه نهایی تعمیر تبلت hp محاسبه می شود.

نمایندگی اچ پی در واحد تعمیر تبلت Hp

در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان و رفع نیازهای همکاران گرامی، واحد تعمیر تبلت Hp را با تیمی از باتجربه ترین متخصصین تعمیر تبلت Hp راه اندازی نموده است.این واحد با بهره گیری از تجربه ۲۰ ساله در امر تعمیرات سخت افزار و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات سخت افزاری تبلت و موبایل را با قطعات اورجینال و مناسب ترین قیمت به مشتریان و همکاران محترم ارائه می دهد.

همچنین تیم تعمیرات نرم افزاری این مرکز، با دارابودن آرشیو کامل Firmware کلیه تبلت های اورجینال و چینی ، خدمات نرم افزاری تبلت شامل نصب رام و فلش انواع تبلت را با رام های اورجینال شرکتهای سازنده با هزینه ای بسیار مناسب به مشتریان عزیز ارائه میکند. تعمیر تبلت Hp و انواع بردهای الکترونیکی با تجهیزاتی پیشرفته ، مدرن و ابزارآلات لحیم کاری روز جهان جهت رفع مشکل انواع تبلت به صورت تخصصی. این واحد به عنوان اولین گروه تعمیر تبلت Hp در کشور و با دارا بودن مجموعه کاملی از قطعات تبلت از جمله تاچ ، ال سی دی و آی سی های انواع تبلت Hp ، آماده تامین قطعات تبلت و تعمیر تبلت Hp با قیمتی اقتصادی برای همکاران عزیز در سراسر کشور می باشد.

تعمیر موبایل / تعمیر تبلت / تعمیرات لپ تاپ / تعمیرات نوت بوک / نمایندگی ایسوس