اشتراک گذاری

تعمیر داکتر بلید پرینتر اچ پی

تعمیر داکتر بلید پرینتر اچ پی یکی از خدمات تخصصی نمایندگی رسمی اچ پی است که تحت نظر کارشناسان مجرب صورت می پذیرد. چاپگرها مطابق با ظرفیتشان به انواع مختلفی تقسیم می شوند. اما آنچه که در این میان یکسان است اجزای اصلی این سیستم ها می باشد. داکتر بلید یکی از بخش های اصلی پرینترهای لیزری است.

هر گونه اختلال در این بخش از پرینتر می تواند فرآیند چاپ را با مشکل روبرو سازد. این قطعه ی مهم میزان تونر موجود بر روی مگنت رولر را تنظیم می کند. داکتر بلید به نوعی تکمیل کننده ی وظایف بلید است که البته به دلیل تشابه اسمی این دو بخش امکان دارد توسط کاربران اشتباه گرفته شوند. از این رو در این مقاله قصد داریم شما را با کلیه ی جوانب ساختاری داکتر بلید پرینتر اچ پی و نیز اقدامات تعمیراتی آن آشنا سازیم.

تعمیر داکتر بلید پرینتر اچ پی

علائم خرابی و زمان تعمیر داکتر بلید پرینتر اچ پی

همان طور که اشاره شد خرابی داکتر بلید در عملکرد سایر قطعات پرینتر و در نتیجه فرآیند چاپ آن تاثیر گذار است. بنابراین شناخت علائم خرابی داکتر بلید پرینتر اچ پی موضوع بسیار مهمی است که برای دارندگان هر یک از پرینترهای لیزری اچ پی امری ضروریست. 

نشانه ی اصلی ناکارآمدی داکتر بلید پرینتر اچ پی کاهش قدرت دستگاه و کم رنگ شدن برگه های چاپ است. البته گاهی چاپ کم رنگ در اثر اتمام شارژ کارتریج شکل می گیرد. اما در صورتی که پس از شارژ کارتریج همچنان با مشکل کیفیت مواجه هستید، هر چه زودتر برای تعمیر داکتر بلید پرینتر اچ پی مورد استفاده ی خود اقدام کنید.

تعمیر داکتر بلید پرینتر اچ پی

تعمیر داکتر بلید پرینتر اچ پی در واحد تعمیرات نمایندگی رسمی اچ پی با اعمال مراحل ریزبینانه ی عیب یابی صورت می پذیرد. تکنسین های مجرب این مجموعه با هر یک از انواع مختلف داکتر بلیدهای موجود در بازار آشنا بوده و هر گونه ناکارآمدی را به سرعت شناسایی می نمایند.

آن ها ساختار کلی پرینتر معیوب را بررسی کرده و سپس مطابق با نوع آن اقدامات تعمیراتی را شکل می دهند. وجود دستگاه ها و ابزارآلات نوین، سطح کیفی خدمات نمایندگی اچ پی را ارتقا بخشیده و موجب جلب رضایت کاربران گرامی شده است.

تعویض داکتر بلید پرینتر اچ پی

تعویض داکتر بلید پرینتر اچ پی

در اکثر مواقع شدت خرابی داکتر بلید پرینتر اچ پی و یا سایر برندهای موجود در بازار به گونه ایست که راهی جز تعویض قطعه ی معیوب وجود نخواهد داشت. در این حالت می بایست به طور حتم از قطعه ی اورجینال و سازگار با مدل و نوع پرینتر مورد نظر استفاده کرد. چرا که هر قطعه ی بی کیفیت بر روی اجزای دیگر پرینتر سوار شده و می تواند باعث ناکارآمدی هر یک از ساختار داخلی سیستم چاپگر شود.

از طرفی مسلما جنس بی کیفیت دوباره شما را با اختلال در فرآیند چاپ روبه رو خواهد کرد. کارشناسان مجرب ما در نمایندگی تعمیر پرینتر وظیفه ی این کار را بر عهده گرفته و با تکیه بر تجربه و تخصص خود در این زمینه، داکتر بلید پرینتر را با نمونه های باکیفیت مشابه سیستم مورد نظر تعویض می نمایند.

نمایندگی رسمی اچ پی

نمایندگی رسمی اچ پی با کنار هم قرار دادن فاکتورهای اساسی و مهمی نظیر مهارت، تجربه و امکانات یکی از جامع ترین مراکز ارائه ی سرویس های فروش و پس از فروش محصولات کمپانی مطرح اچ پی است. متخصصان و کارشناسان واحد تعمیرات این نمایندگی به دلیل برخورداری از سال ها سابقه و در اختیار داشتن به‌ روزترین ابزارآلات کاری، قادر به رفع تمامی اشکالات فنی تولیدات اچ پی می باشند. خدمات تخصصی نمایندگی مجاز اچ پی دارای هیچ گونه محدودیتی نبوده و کلیه ی تولیدات اچ پی از جمله ماشین های اداری، تبلت ها، آل این وان ها و لپ تاپ های این برند را شامل می شود.