اشتراک گذاری

تعمیر هارد لپ تاپ اچ پی

تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر هارد لپ تاپ اچ پی با حضور در مرکز تعمیر لپ تاپ اچ پی قابل دریافت است. کارشناسان حاضر در این مرکز، هاردهای دریافتی را بررسی کرده و پس از طی مراحل عیب‌یابی اقدام به تعمیر و یا تعویض آنها می‌کنند. برخی از سرویس‌های تخصصی انجام شده در مرکز تعمیرات هارد لپ تاپ اچ پی عبارتند از:

ریکاوری اطلاعات هارد فرمت شده و بازیابی اطلاعات هارد پارتیشن بندی شده Fdisk , Format نرم افزار، تعمیر آسیب برد هارد در اثر نوسانات پاور، بدسکتور گیری هارد و بازیابی سکتورها در ویندوز، بازیابی اطلاعات پاک شده از ویندوز، تعویض سیلندر هارد در محیط کلین روم جهت ریکاوری، بازیابی اطلاعات، برگرداندن اطلاعات حافظه، بازیابی هارد اکسترنال و ریکاوری هارد پاسپورتی و تعمیرات بورد هارد، تعمیر هارد سرور، برگرداندن اطلاعات کول دیسک پاک شده، ریکاوری اطلاعات هارد در اثر ضربه به سیلندر و تغییر مکان هد، تعویض هد هارد و … .

تعمیر هارد لپ تاپ اچ پی با گارانتی

خدمات تعمیر هارد لپ تاپ اچ پی

در این بخش به برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر هارد لپ تاپ اچ پی اشاره خواهیم کرد. به دلیل گستردگی موارد مرتبط با تعمیر هارد، به ذکر چند مورد از این سرویس‌ها بسنده شده است.

تعمیر هد هارد لپ تاپ اچ پی:

تعمیر هد هارد یکی دیگر از سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر هارد لپ تاپ اچ پی است. بازویی که هد هارد بر روی آن قرار گرفته است با حرکاتی که دارد می‌تواند به هر نقطه از دیسک دسترسی داشته باشد. بر روی نوک این بازو، دو عدد هد head قرار دارد که کار آنها نوشتن و خواندن اطلاعات موجود در هارد است.

طراحی این هاردها به گونه‌ای انجام شده است که هیچ‌گونه تماس فیزیکی با دیسک گردون هارد نداشته باشند. هدهای موجود در هارد حرکاتی مابین سر دیسک تا مرکز دارند و به واسطه‌ی این حرکات، کار خواندن و نوشتن اطلاعات را انجام می‌‌دهند.

اطلاعات هد از طریق سیم های بسیار باریکی به یک تقویت کننده و نهایتاً به پردازنده مرکزی دستگاه ارسال می‌شوند. تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعویض و تعمیر هد هارد اچ پی با حضور در نمایندگی اچ پی قابل دریافت است.

پارتیشن بندی هارد:

هاردیسک‌‌ها به دلیل داشتن فضای خام، می‌بایست در وهله نخست پارتیشن‌بندی شوند. پارتیشن بندی کمک می‌کند تا فضای خام هارد به چند قسمت با اندازه‌های مختلف تقسیم شود و برای استفاده کاربر آماده گردد. قسمت‌های مختلفی که پس از پارتیشن بندی هارد ایجاد می‌شود با اسم‌های مختلفی نام‌گذاری می‌شوند که رایج ترین آن‌ها C,D,E و… هستند.

امروزه با افزایش فضای هارد دیسک های اینترنال و اکسترنال پارتیشن بندی، تقریباً به امری غیرقابل اجتناب بدل شده است، علت هم آن است که چند فضای تفکیک شده، راحت‌تر از یک فضای بزرگ نامرتب، اطلاعات را نگهداری می‌کنند. سرویس‌های مرتبط با پارتیشن بندی هارد لپ تاپ نیز با حضور در مرکز تعمیر هارد لپ تاپ اچ پی قابل دریافت است.

تعمیر بدسکتوری هارد:

تعمیر بدسکتوری هارد یکی دیگر از سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر هارد لپ تاپ است. بدسکتوری عموماً در دو حالت فیزیکی و نرم افزاری رخ می‌دهد و تعمیر آن پس از تعیین نوع بدسکتوری پیش آمده اتفاق می‌افتد. بدسکتور فیزیکی زمانی رخ میدهد که هارد ضربه خورده باشد و یا با دچار آبخوردگی شده باشد.

بدسکتوری منطقی یا همان نرم افزاری زمانی رخ میدهد که قسمتی از هارد وظیفه خود را به درستی انجام ندهد یا اینکه سیستم عامل در هنگام کار با هارد دیسک متوجه ایرادی شود که این ایراد ناشی از مطابقت نداشتن محتوای داخل سکتور با قالب ای سی سی  باشد.

تعمیر مشکل ویروسی شدن هارد:

مشکل دیگری که ممکن است هارد شما را نیازمند تعمیر کند، ویروسی شدن آن است. در این وضعیت هارددیسک شما توسط برخی ویروس‌ها و بدافزارها مورد حمله قرار می‌گیرد و آسیب می‌بیند. ویروس‌ها و بدافزارهای وارد شده به درون هارد، ممکن است نام پارتیشن های هارد را تغییر دهند یا تمامی هارد را در پارتیشن جمع ‌کنند و یا اینکه دسترسی شما را به تمامی پارتیشن ها قطع کنند.

در این وضعیت نیاز است تا تعمیر هارد در دستور کار قرار گیرد. شایان ذکر است تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر هارد لپ تاپ اچ پی، با حضور در مرکز تعمیرات لپ تاپ HP قابل دریافت است.

تعمیر برد هارد:

 برد یکی از مهم‌ترین قسمت های موجود در هارد دیسک است که در صورت خرابی سبب عدم شناسایی هارد می‌شود. در صورت تست هارد و اطمینان از خرابی برد آن، نیاز است تا جهت تعویض یا تعمیر آن اقدام گردد. تعویض برد هارد شرایط خاص خود را دارد و در این وضعیت گاه نیاز به تهیه یک هارد سالم و مشابه و استفاده از برد آن است.

بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ اچ پی

بازیابی اطلاعات هارد اگرچه ادعای بسیاری از نرم افزارهای ارائه شده در سایت ها و مراکز موجود در سطح شهر است لیکن -چنانکه برخی از شما نیز تجربه نموده اند- این ادعا هیچگاه به حقیقت نمی پیوندد و بسیاری از اطلاعات و داده ها پس از بازیابی توسط نرم افزارهای مذکور همچنان خارج از دسترس کاربر باقی می مانند.

پیشنهاد ما به شما آن است که جهت پیشگیری از اتلاف وقت و صرف هزینه های نامرتبط، به یک مرکز مجاز و استاندارد جهت بازیابی و ریکاوری اطلاعات هارد خود مراجعه نمایید. بازیابی اطلاعات هارد یکی دیگر از خدمات تخصصی ارائه شده در مرکز تعمیر هارد لپ تاپ اچ پی است که با تکیه بر تخصص مهندسان این مجموعه و برخورداری از پیشرفته ترین تجهیزات ریکاوری و ابزار بازیابی نظیر pc3000 انجام می پذیرد.

نمایندگی لپ تاپ اچ پی

نمایندگی لپ تاپ اچ پی ارائه دهنده تخصصی ترین سرویس های مرتبط با این دستگاه نظیر تعمیر، بهسازی، ارتقاء و فروش به متقاضیان آن است. سرویس های ارائه شده در نمایندگی لپ تاپ اچ پی به دست مجموعه‌ای متشکل از «کارشناسان زبده و مجرب» و «تجهیزاتی پیشرفته و سازگار» انجام می‌پذیرد. تلفیق این دو مجموعه منجر به تشکیل کارگروهی متخصص و کارامد در حوزه تعمیرات لپ تاپ اچ پی گشته است که به اذعان بسیاری از همکاران، از معدود مراکز پیشرو در ارائه خدمات تخصصی و حرفه‌ای تعمیرات و فروش لپ تاپ است.

سرویس لپ تاپ اچ پی و انواع بوردهای الکترونیکی در نمایندگی تعمیر لپ تاپ اچ پی با تجهیزاتی پیشرفته و مدرن چون  BGA Machine Ersa 550، Clean Room، PC3000،TEXAS INSTRUMENTS EV 2300  و دیگر تجهیزات تعمیر و لحیم‌کاری روز جهان به صورت تخصصی و صد در صد تضمینی انجام می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید