اشتراک گذاری

تعمیر پرینتر جوهر افشان اچ پی

پرینتر های جوهر افشان یکی از کاربردی ترین ماشین های اداری هستند. این دستگاه ها نیز همانند سایر ماشین های اداری با اختلالات گوناگونی رو به رو می شوند. به همین منظور نمایندگی رسمی اچ  پی واحدی جداگانه برای تعمیر پرینتر جوهر افشان اچ پی راه اندازی کرده است. در صورتی که پرینتر جوهر افشان دچار مشکل شده و کاربری مناسبی ارائه نمی کند، می توانید با مراجعه به واحد تعمیرات پرینتر اچ پی تمامی اختلالات این دستگاه را برطرف نمایید. لازم به یادآوری است که پرینتر ها دستگاه های بسیار حساسی بوده و در صورتی که دچار آسیب دیدگی بشوند، مشکلات بسیاری را برای کاربران ایجاد می کنند. توجه داشته باشید در صورتی که تعمیرات پرینتر توسط افراد بی تجربه انجام شود آسیب دیدگی های بیشتری را برای آن به دنبال خواهد داشت. عدم تجربه ی کافی و آشنا نبودن تعمیرکار با پرینتر و قطعات آن منجر به آسیب بیشتر این دستگاه می شود.  در ادامه به بررسی مشکلات و ویژگی های پرینتر جوهر افشان hp می پردازیم.

مشکلات و تعمیر پرینتر جوهر افشان اچ پی

پس از اینکه به صورت کلی با پرینتر جوهر افشان اچ پی آشنا شدید، لازم است که در مورد مشکلات این دستگاه نیز اطلاعاتی داشته باشید. در حالت کلی مشکلات پرینتر جوهر افشان تفاوت چندانی با سایر انواع پرینتر نداشته و می توان انواع خرابی در این دستگاه ها را یکسان دانست. پرینتر های جوهر افشان اغلب با مشکلاتی مثل: پرینت نگرفتن دستگاه، کاهش شدید کیفیت پرینت، عدم چاپ برگه با استفاده از تبلت، وجود خطوط یا نقطه های اضافی در برگه چاپ شده، گیر کردن برگه در پرینتر، چروک و مچاله شدن کاغذ در پرینتر، ارائه برگه سفید پس از طی فرایند پرینت، متوقف شدن پرینتر جوهر افشان ، روشن نشدن پرینتر و … مواجه می شوند.

به یاد داشته باشید اختلالات کارتریج ارتباط مستقیمی با تونر موجود در آن داشته و لازم است برای مشکلات این قطعه بررسی های تخصصی انجام شود . در هر صورت بهتر است برای تعمیر پرینتر جوهر افشان اچ پی به یک تعمیرگاه معتبر مراجعه کرده و کادر فنی حرفه ای کمک بگیرید. در صورتی که به موقع برای تعمیر پرینتر جوهر افشان hp اقدام نکنید ممکن است دستگاه  شما با مشکلات بیشتری رو به رو شود.

تعمیر پرینتر جوهر افشان اچ پی

پرینتر جوهر افشان اچ پی و ویژگی های آن

پرینتر های جوهر افشان اچ پی در دو مدل خانگی یا اداری و صنعتی تولید شده اند که در مدل خانگی آنها کاغذ و هد چاپگر حرکت می ‌کنند و در مدل صنعتی آنها، هد ثابت و محصول از زیر هد حرکت می‌ کند. پرینتر های جوهر افشان برای اعمال فرآیند چاپ از کارتریج استفاده می کنند. کارتریج بر روی صفحه ‌ای که قرار است روی آن عمل چاپ انجام شود حرکت می ‌کند و جوهر از نازل‌ های بسیار ریز آن بر روی صفحه می ‌ریزد؛ در صورتی که فرآیند ذکر شده به درستی انجام شود، برگه چاپ شده و از دستگاه خارج می شود. بهره مندی پرینتر جوهر افشان از جوهر به جای تونر و لیزر اصلی ترین تفاوت پرینتر جوهر افشان اچ پی با سایر مدل ها می باشد.

دلایل خرابی پرینتر جوهر افشان

پرینتر جوهر افشان اچ پی دستگاه بسیار حساس و ظریفی بوده که در اثر استفاده های مداوم و بیش از حد توان دستگاه، دچار آسیب دیدگی های جدی می شود.  مواردی از جمله خرابی یونیت های فیوزینگ، کاغذ کش، درام و تغذیه، فاسد شدن تونر و عدم شارژ به موقع کارتریج، به هم ریختن تنظیمات دستگاه، کاهش جوهر، وجود قطعی یا پارگی در اتصالات و کابل ها، خرابی مین برد و یا سوختن آن، خرابی داکتر بلید و نیز قدیمی بودن و استهلاک دستگاه را نیز باید به لیست دلایل مورد بررسی در تعمیر پرینتر جوهر افشان اچ پی اضافه کرد. در صورت بروز این مشکلات تعمیر پرینتر جوهر افشان اچ پی را به دست متخصصان حرفه ای در واحد تعمیرات اچ پی بسپارید.

تعمیرات پرینتر اچ پی

تعمیرات پرینتر اچ پی به دلیل پیچیدگی های این دستگاه لازم است توسط نیروی متخصص و حرفه ای انجام شود. تعمیر پرینتر جوهر افشان اچ پی ، تعمیر پرینتر لیزری اچ پی ، شارژ و تعمیر کارتریج پرینتر و… از جمله خدماتی است که در واحد تعمیرات پرینتر ارائه می شود. بهره مندی از تجربه و مهارت بسیار بالای مهندسان  در زمینه تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری این دستگاه، سبب شده تا امکان تعمیرات انواع پرینتر با هر گونه عیب و ایراد در این واحد وجود داشته باشد. دسترسی تعمیرکاران به تمامی قطعات و ابزار مدرن نیز تاثیر بسزایی در سرعت تعمیر انواع پرینتر داشته است.

تعمیرات اچ پی

تعمیرات اچ پی در واحدی مجزا فعالیت می کند و با دسترسی به انواع ابزار آلات مدرن و امکانات کاربردی می تواند انواع محصولات اچ پی را تعمیر نماید.  تعویض قطعات این محصولات و جای گذاری آن ها با مدل های اصلی یکی از دیگر خدماتی است که توسط متخصصان زبده انجام می شود. کادر فنی فعال در واحدهای تعمیرات اچ پی، جمعی از مجرب ترین تکنسین ها در حوزه ترمیم محصولات الکترونیک بوده و قادر به رفع کلیه مشکلات و خرابی های انواع محصولات این شرکت می باشند. به سبب تعهد بالای کارکنان واحدهای تعمیرات اچ پی، کاربران می توانند از تعمیر تخصصی محصول خود و استفاده از قطعات اورجینال و با کیفیت در آن، اطمینان کامل داشته باشند. مهندسان با عیب یابی های دقیق مشکلات دستگاه و قطعات معیوب را شناسایی کرده و سپس برای تعمیرات آن اقدام می کنند.

نمایندگی اچ پی

ارائه ی مشاوره های رایگان در نمایندگی رسمی اچ پی برای خرید محصولات یکی از امتیازات ویژه ای است که این مجموعه برای مشتریان در نظر گرفته است. همچنین مشتریان گرامی می توانند با مراجعه به نمایندگی رسمی اچ پی انواع محصولات این کمپانی را همراه با ضمانت نامه ی معتبر و به صورت اورجینال دریافت نمایند. مشتری مداری و تضمین کیفیت از اصول اولیه ی نمایندگی رسمی اچ پی بوده و به سبب رعایت این اصول همواره توانسته است انتخاب اول کاربران باقی بماند. کلیه ی خدمات ارائه شده در نمایندگی hp تحت نظر مرکز سخت افزار ایران عرضه می شود.

برای بهره مندی از سایر اخبار و مقالات مرتبط با بازیابی اطلاعات می توانید به لینک های زیر مراجعه کنید.

محصولات اج پی
سوالات متداول اج پی
اخبار اج پی
مقالات اج پی