اشتراک گذاری

مانیتور جدید گیمینگ hp

کمپانی اچ‌ پی از سری جدید محصولات گیمینگ خود با نام اومن رونمایی کرد . البته در این میان، دو مانیتور جدید Omen by HP 25 و Omen by HP 27 نیز معرفی شدند. همان‌ طور که از نام این دو مانیتور مشخص است، اومن‌های جدید به‌ ترتیب ۲۵ و ۲۷ اینچی می باشند. خاطرنشان می سازیم ، مانیتورهای گیمینگ اچ پی می توانند رضایت خاطر کاربران خود را فراهم آورند . شرکت اچ پی یکی از بزرگترین شرکت‌ های فناوری اطلاعات است . این شرکت تقریبا در تمامی کشورها فعالیت می ‌کند.

مانیتورهای گیمینگ اچ‌ پی از قابلیت‌ هایی چون HDR و رزولوشن ۴K برخوردار نیستند . قیمت مناسب، ظاهر زیبا و ریفرش ریت بالا ،  مانیتورهای گیمینگ اچ پی را به ‌گزینه ‌ای ایده‌ آل برای گیمرهایی تبدیل می‌ کند که نرخ به ‌روزرسانی تصویر برای آن‌ ها از اهمیت بالاتری برخوردار می باشد . بدیهی است رسیدن به فریم ریت بالاتر از ۶۰ در رزولوشن ۴K، حتی برای بالارده ‌ترین کامپیوترهای گیمینگ کار بسیار دشواری است.

تنها زمانی می ‌توان از مزایای ریفرش ریت بالا استفاده کرد که فریم ریت بازی نیز در همان حد بالا باشد . این امر در حال حاضر تنها در رزولوشن‌های پایین ممکن است.  مانیتور Omen 25 تا یک ماه دیگر با قیمت ۲۸۰ دلار به بازار عرضه خواهد شد . Omen 27 با قیمت ۸۰۰ دلار برای خرید در دسترس می باشد .

مانیتور جدید گیمینگ hp

مشخصات مانیتور جدید گیمینگ hp

در این قسمت به بررسی مشخصات  مانیتور جدید گیمینگ hp می پردازیم . مدل ۲۵ اینچی مانیتورهای گیمینگ اچ پی باوجود داشتن رزولوشن ۱۰۸۰p، از نرخ به‌ روزرسانی ۱۴۴ هرتز و زمان پاسخگویی ۱ میلی ‌ثانیه برخوردارمی باشد . دستگاه های مذکوراز FreeSync ای ‌ام ‌دی نیز پشتیبانی می کنند .Freesyncمانند G-sync با هماهنگ کردن فریم ریت بازی و ریفرش ریت مانیتور، از به وجود آمدن اثر screen tearing بُریده به نظر رسیدن تصویر جلوگیری می نماید . وبژگی مانیتورهای گیمینگ اچ پی از لحاظ درگاه عبارت است از : مانیتور اومن ۲۵ اینچی به ۲ پورت USB 3.0، یک دیسپلی ‌پورت و یک پورت HDMI مجهز است.

اچ‌ پی تصمیم گرفته است در مدل ۲۷ اینچی نیز به‌ جای استفاده از رزولوشن۴k،از رزولوشن۱۴۴۰P )QHDاستفاده نماید . درعوض ریفرش ریت مانیتور را تا ۱۶۵ هرتز افزایش دهد و زمان پاسخگویی آن را به ۱ میلی‌ ثانیه برساند. تغییر دیگر اومن ۲۷ اینچی استفاده از فناوری G-Sync انویدیا به‌جای FreeSync است. لازم به ذکر است ، به ‌دلیل استفاده از پنل TN، هر دو مانیتور را می ‌توان اورکلاک کرد.

نمایندگی اچ پی و واحدهای تعمیرات اچ پی

در این صفحه با یکی از خدمات نمایندگی HP با عنوان شارژ کارتریج اچ پی آشنا شدید.تعمیر دستگاه کپی و تعمیرات پرینتر از جمله خدمات اصلی این مرکز می باشد. نمایندگی اچ پی خدمات خود را در واحدهای مجزا به کاربران گرامی ارائه می نماید. جهت بهره مندی از خدمات ما و آشنایی هرچه بیشتر با کارگاه های تعمیرات اچ پی وارد صفحه ی مربوط به واحد مورد نظر شوید