اشتراک گذاری

نمایندگی رسمی HP در ایران

نمایندگی اچ پی در ایران با تخصیص واحدهای مجزا به هریک از خدمات ارائه شده در این مرکز، در تلاش است تا تخصصی‌ترین تعمیرات و سرویس‌های ضروری را به کاربران دستگاه‌های اچ پی ارائه نمایند. تخصیص واحدهای تخصصی به هر یک از خدمات در این مرکز سبب گشته تا کیفیت سرویس دهی در نمایندگی HPدر ایران به بالاترین حد ممکن برسد.

نمایندگی اچ پی در بخش فروش ارائه کننده تمامی خدمات مرتبط با عرضه و فروش تولیدات اچ پی و در بخش تعمیرات ارائه کننده تمامی خدمات مرتبط با تعمیر، بازیابی، بازسازی و ترمیم دستگاه های اچ پی است. تلاش زنجیره وار تمامی واحدها و تعمیرکاران این مجموعه سبب گشته تا نمایندگی مجاز اچ پی در طول سالهای اخیر بدل به انتخاب نخست تمامی کاربرانی گردد که یا قصد تعمیر دستگاه مورد استفاده خود را دارند و یا درصدد خرید یکی از محصولات این برند هستند.

برخی از خدمات ارائه شده در نمایندگی رسمی اچ پی عبارت است از: تعمیر و فروش دستگاه کپی اچ پی، تعمیر و فروش پرینتر اچ پی، تعمیر و فروش فکس اچ پی، تعمیر و فروش پروژکتور اچ پی، ، شارژ کارتریج اچ پی، برگزاری دوره‌‌های آموزش تعمیرات اچ پی، ارائه تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با محصولات اچ پی در محل (تعمیر در محل اچ پی) و …. .

نمایندگی رسمی فروش HP در ایران

کاربرانی که قصد خرید یکی از محصولات کمپانی HP نظیر لپ تاپ، تبلت، کامپیوتر، دستگاه کپی و … را دارند می‌توانند پس از حضور در نمایندگی فروش HP در ایران و دریافت مشاوره‌های تخصصی، جهت خرید دستگاه مورد نظر اقدام نمایند. در نمایندگی فروش HP مجموعه‌ای از جدیدترین و پرفروش‌ترین‌های HP فراهم شده است تا متقاضیان خرید هر محصول بتوانند پس از بررسی دستگاه و اطلاع از مشخصات فنی آن –مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری آن- جهت خرید اقدام نمایند.

معرفی کامل دستگاه به مراجعان، شرح ویژگی‌های محصول، مقایسه دستگاه مورد نظر با سایر دستگاه‌های هم رده، شرح مزایا و معایب دستگاه، ارائه پیشنهاداتی بر اساس بودجه و نیاز خریدار و مواردی از این دست برخی از خدمات ارائه شده در نمایندگی فروش Dell در ایران ‌می‌باشد. تهیه دستگاه مورد نیاز از نمایندگی HP در ایران ضمن آنکه شما را از جستجوهای کسالت‌بار در میان شلوغی‌های بازارِ عرضه رهایی می‌دهد، برای شما این امکان را فراهم می‌آورد تا از راهنمایی‌هایی کارشناسان موجود در این مرکز نیز بهره‌مند گردید.

نمایندگی رسمی تعمیر HP در ایران

نمایندگی رسمی تعمیرات HP در ایران متشکل از پارت های متعددی است که در هر یک از آنها سرویس‌های تخصصی مرتبط با یک محصول به مراجعان ارائه می‌گردد. برخی از پارتهای ارائه دهنده خدمات در نمایندگی تعمیرات HP عبارتند از: پارت تعمیرات مانیتور HP، پارت، پارت تعمیر لپ تاپ HP، واحد تخصصی تعمیر پرینتر HP، مرکز تخصصی تعمیر تبلت HP، پارت تعمیر تخصصی پروژکتور HP، پارت تعمیر دسکتاپ HP، پارت تعمیر آل این وان HP و … . خدمات ارائه شده در نمایندگی رسمی HP در ایران به یُمن وجود کارشناسان زبده با بالاترین سطح کیفی و با استفاده از مؤثرترین متدهای تعمیر انجام می‌پذیرد.

عیب‌یابی کامل و آنالیز تخصصی جزء به جزء قطعات اصلی و جانبی، تهیه گزارش فنی از وضعیت دستگاه، انجام سرویس‌های جامع و تعمیر هر دستگاه، از جمله خدماتی است که می‌توان با حضور در نمایندگی رسمی اچ پی در سریع‌ترین زمان و با بالاترین کیفیت از آن‌ها بهره‌مند گشت.

مشاوره فنی اچ پی

شما کاربران گرامی می‌توانید تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر، فروش، بهسازی، ترمیم و تعویض قطعات هر یک از محصولات اچ پی را با حضور در نمایندگی رسمی HP در تهران دریافت نمایید. سرویس‌های تخصصی مرتبط با فروش محصولات این برند در فروشگاه مرکزی اچ پی و سرویس‌های مرتبط با تعمیر و بهسازی محصولات اچ پی در واحدهای تعمیرات اچ پی قابل دریافت است.

در صورت نیاز به راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با خدمات ارائه شده در این مرکز می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در بخش زیر با کارشناسان حاضر در واحد پشتیبانی نمایندگی رسمی اچ پی تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید. توصیه می‌شود در صورت نیاز به تماس با نمایندگی اچ پی، با آدرس شعب دقت نمایید و با نزدیکترین شعبه به محل سکونت، کار، اداره و سازمان خویش تماس بگیرید.