اشتراک گذاری

لپ تاپ اچ پی Elitebook 8570p

لپ تاپ اچ پی Elitebook 8570p یکی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین لپ تاپ های اچ پی است که در زمان عرضه توانست توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کند. این لپ تاپ از لحاظ سخت‌افزاری یک لپ‌تاپ حرفه‌ای و همه‌فن حریف به شمار می‌آمد که توان اجرای هر برنامه‌ای را داشت. اگر چه مدت زمان زیادی از عرضه این دستگاه می‌گذارد، اما همچنان کاربران بسیاری هستند که دارنده این مدل از لپ تاپ اچ پی هستند. پردازنده‌ی مرکزی لپ تاپ اچ پی 8570p تولید کمپانی اینتل و بسیار پرسرعت است.

پردازنده مرکزی Intel Core i7 براحتی از پس اجرای هر برنامه‌ای برمی‌آید.کارت گرافیک این لپ‌تاپ هم چیزی از پردازنده مرکزی کم ندارد و به هنگام اجرای بازی‌ها بسیار کارا و پرقدرت است. البته این لپ تاپ نقص‌هایی نیز دارد که از میان آنها می‌توان به وزن بالای این دستگاه و عدم وجود پورت HDMI (استفاده از مبدل DisplayPort) در آن اشاره کرد. اگر شما نیز از کاربران این دستگاه هستید، می‌توانید با دنبال کردن مطالب پیش رو، با برخی از سرویس‌های تخصصی مرتبط با آن آشنا شوید. در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر لپ تاپ اچ پی Elitebook 8570p می‌توانید به نمایندگی اچ پی سرویس مراجعه نمایید.

لپ تاپ اچ پی Elitebook 8570p

خدمات تخصصی لپ تاپ اچ پی Elitebook 8570p

برخی از شایع‌ترین اشکالات پیش آمده لپ تاپ اچ پی Elitebook 8570p در این بخش مورد اشاره واقع شده و شیوه رفع آنها توضیح داده خواهد شد. کاربران این دستگاه می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال سخت افزاری و یا نرم افزاری به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ اچ پی مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر لپ تاپ اچ پی Elitebook 8570p را دریافت نمایند. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان این مجموعه مشمول گارانتی و ضمانت است.

شناخته نشدن هارد لپ تاپ اچ پی Elitebook 8570p

در صورتی که هارد لپ تاپ اچ پی Elitebook 8570p دچار خرابی های فیزیکی نظیر خرابی هد به دلیل ضربه خوردن هارد دیسک شده باشد، در هیچ مرحله ای شناسایی نخواهد شد. خرابی های فیزیکالی هارد دیسک عموماً با صدای نابهنجار و غیرعادی همراه است. بنابراین شنیدن صدای غیرعادی یا صدا دادن هارد می تواند دال بر وجود خرابی در هد یا هارد دیسک باشد. در صورتی که شناخته نشدن هارد به دلیل خرابی های فیزیکی باشد، بهسازی هارد و بازیابی کیفیت آن با جراحی هارد  انجام خواهد شد.

زیرا در چنین شرایطی تعمیر هارد دیسک توصیه نمی شود. در هر حال تعمیر هارد و بررسی اقدامات مورد نیاز جهت رفع مشکل شناخته نشده هارد می بایست در یک محیط کاملا مجهز و توسط کارشناسان این حوزه انجام شود. در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی مرتبط با این بخش و تعمیر لپ تاپ اچ پی Elitebook 8570p می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی اچ پی تماس بگیرید.

فلت صفحه نمایش لپ تاپ اچ پی Elitebook 8570p

خرابی و از کارافتادگی فلت لپ تاپ یکی از اشکالات نه چندان شایع مشاهده شده در لپ تاپ های امروزی است که غالباً در اثر وارد شدن ضربه به دستگاه ایجاد می‌شود. در صورت خرابی کابل فلت، نمایش تصویر در مانیتور با اشکال مواجه شده و انتقال تصاویر و داده‌ها از مادربرد به صفحه نمایش دستگاه منتفی می‌گردد. خوشبختانه در صورت خرابی کابل فلت مانیتور لپ تاپ اچ پی Elitebook 8570p ، هم امکان تعویض و هم امکان تعمیر این قطعه وجود دارد.

در این میان آنچه که مهم است عیب‌یابی صحیح دستگاه و تشخیص نوع اشکال پیش آمده در فلت است. به دلیل حساسیت بالای فلت ها توصیه می‌شود سرویس‌های مرتبط با تعمیر و تعویض فلت لپ تاپ صرفاً در مراکز مجاز و استانداردی نظیر مرکز تخصصی تعمیر لپ تاپ انجام پذیرد. در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی مرتبط با این بخش و تعمیر لپ تاپ اچ پی Elitebook 8570p می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی اچ پی تماس بگیرید.

شارژ نشدن باتری لپ تاپ اچ پی Elitebook 8570p

شارژ نشدن باتری، یکی دیگر از مشکلات مشاهده شده در لپ تاپ های امروزی است که غالباً با گذشت عمر مفید لپ تاپ رخ می‌دهد. در صورت بروز این اشکال توصیه می‌‌شود منبع باتری بررسی شده و از سالم بودن آن اطمینان حاصل شود. در ادامه بهتر است خود باتری لپ تاپ چک شده و در صورت نیاز تعویض گردد.

سیم شارژر لپ تاپ نیز بررسی گردد و گره‌خوردگی‌ها و فرسودگی‌های احتمالی آن رفع گردد. (در صورت نیاز دستگاه با یک شارژر دیگر شارژ و تست گردد تا منبع مشکل پیش آمده –باتری یا شارژ – مشخص گردد.

توصیه نهایی در این بخش بررسی درایور باتری و رفع اشکالات آن است. در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی مرتبط با این بخش و تعمیر لپ تاپ اچ پی Elitebook 8570p می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی اچ پی تماس بگیرید.

خرابی تاچ پد لپ تاپ اچ پی Elitebook 8570p

فعال کردن تاچ پد در واقع کاری است که از طریق تنظیمات لپ تاپ انجام می‌شود. با ورود به بخش تنظیمات لپ تاپ و تغییر آپشن‌های مربوطه در غالب موارد کار فعالسازی تاچ پد لپ تاپ به راحتی انجام می‌شود، مگر آنکه دستگاه دچار اشکالات سخت افزاری در بخش تاچ پد باشد.

برای بررسی تاچ پد لپ تاپ و فعال کردن آن روش‌های متفاوتی وجود دارد که از میان آنها می‌توان به استفاده از کلید Fn، تغییر در تنظیمات Device Manager، بررسی دستگاه‌های وصل شده، بررسی تنظیمات موس و مواردی از این دست اشاره کرد.

در غالب موارد اشکالات پیش آمده در تاچ پد با بررسی بخش‌های مذکور برطرف می‌گردد. در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی مرتبط با این بخش و تعمیر لپ تاپ اچ پی Elitebook 8570p می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی اچ پی تماس بگیرید.

سرویس لپ تاپ اچ پی Elitebook 8570p در محل

کاربرانی که متقاضی دریافت تعمیر لپ تاپ اچ پی Elitebook 8570p در محل هستند، می‌توانند از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما در نمایندگی اچ پی تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایند. توصیه می شود در زمان تماس، مدل لپ تاپ، اشکال پیش آمده در آن، فوریت یا عدم فوریت در دریافت تعمیرات لپ تاپ، علت اشکال پیش آمده و مواردی از این دست با کارشناس مربوطه در میان گذاشته شود.

کارشناسان ما بلافاصله پس از تماس شما و انجام هماهنگی‌های لازم در محل حضور یافته و اقدامات مورد نیاز جهت بهسازی عملکرد دستگاه را آغاز می‌نمایند. عیب‌یابی کامل و آنالیز تخصصی جزء به جزء قطعات اصلی و جانبی لپ‌تاپ، انجام سرویس‌های جامع و تعمیرات لپ تاپ اچ پی، تهیه گزارش فنی از وضعیت لپ‌تاپ و …، از جمله خدماتی است که در سرویس « تعمیر لپ تاپ اچ پی Elitebook 8570p در محل» ارائه می‌گردد.

نمایندگی رسمی اچ پی در کرج

کاربران آگاه می‌دانند که بهترین مکان جهت دریافت خدمات فروش و تعمیر -و البته سایر دستگاه های مورد استفاده- نمایندگی‌های مجاز است. دلیل این سخن آن است که خدمات ارائه شده در نمایندگی‌های مجاز از نظر سطح کیفی و میزان رضایت مراجعان، مرتباً در حال بررسی است. بعلاوه در صورتی که در حین خدمات تعمیر و یا فروش، مشکلی ایجاد شود، به سبب گارانتی‌های موجود، تمامی آنها جبران می شود و مراجعان دل‌نگرانی‌ای بابت رفع اشکالات پیش آمده نخواهند داشت.

اگر از کاربران دستگاه های اچ پی هستید، توصیه ما به شما آن است که جهت دریافت خدمات مرتبط با فروش و تعمیر محصولات این برند به نمایندگی رسمی اچ پی در کرج مراجعه نمایید. نمایندگی رسمی اچ پی در کرج نیز از قواعد نمایندگی های مجاز مستثنی نبوده و در آن تمامی پارامترهای مرتبط با کیفیت، گارانتی خدمات و موارد اینچنینی رعایت می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید