اشتراک گذاری

مشخصات پرینتر اچ پی LaserJet1018

پیش از پرداختن به سرویس‌های قابل دریافت پرینتر اچ پی LaserJet1018 بد نیست نگاهی به این دستگاه و قابلیت‌های آن داشته باشیم. پرینتر اچ پی LaserJet1018 جزو پرینترهای لیزری تک رنگ است. این دستگاه قابلیت چاپ ماغذ در ابعاد A4, A5, B5 و کاغذهای اداری با اندازه 7.25X10.5 و 8.5X14 اینچ و نیز نامه با اندازه 8.5X11 اینچ را دارد. این مدل پرینتر اچ پی می‌تواند در هر دقیقه 12 صفحه چاپ کند. رزولوشن حداکثری گزارش شده برای این دستگاه، همچون سایر دستگاه‌های هم‌ترازش، 1200 dpi بوده است.

کاربران این دستگاه می‌توانند در هر ماه نهایتاً 3000 صفحه چاپ کنند. در صورت نیاز به اتصال دستگاه‌های دیگر به پرینتر اچ پی LaserJet1018 می‌توان از پورت USB تعبیه شده در آن استفاده کرد. این دستگاه جزو پرینترهای جمع و جور اچ پی و با ابعاد 14.6 اینچ عرض، 8.2 اینچ طول و 9.5 اینچ ارتفاع می‌توان آن را در هر جایی قرار داد. نکته آخر در این بخش آنکه متقاضیان سرویس‌های فروش و تعمیر این پرینتر می‌توانند به نمایندگی چاپگر اچ پی LaserJet1018 مراجعه کرده و پس از حضور در پارت مربوطه خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

واحد تعمیرات اچ پی LaserJet1018

کاربران پرینتر اچ پی LaserJet1018 می‌توانند برای دریافت خدمات مرتبط با تعمیر، بهسازی و تعویض قطعات این دستگاه به نمایندگی پرینتر اچ پی مراجعه نمایند. کاربرانی که به هر دلیل امکان مراجعه به این نمایندگی را ندارند، می‌توانند سرویس‌های تخصصی مورد نیاز خود را به صورت سرویس در محل دریافت نمایند. نمایندگی پرینتر اچ پی با تکیه بر مهندسان باسابقه و متعهد خود، از معدود شرکت‌های حال حاضر کشور است که در زمینه ارائه‌ی تعمیرات تخصصی دستگاه‌های اچ پی مشغول به کار است و خدمات متنوعی را در زمینه‌های مختلفِ تجهیزات چاپ عرضه می‌دارد.

 کلیه خدمات مرتبط با تعمیر اچ پی LaserJet1018 اعم از تعمیر و تعویض مین برد، تعمیر و تعویض بلید پرینتر، شارژ کارتریج پرینتر، سرویس‌های دوره‌ای پرینتر، تعمیر و تعویض مگنت پرینتر، تعمیر و تعویض پیکاپ پرینتر و … از طریق سرویس «تعمیر در محل چاپگر اچ پی LaserJet1018» نیز قابل دریافت است.

تعمیر کاغذکش پرینتر اچ پی LaserJet1018

کاربران پرینتر LaserJet1018 در صورت مشاهده ایراد در بخش کاغذکش یا همان پیکاپ دستگاه می‌توانند به نمایندگی پرینتر اچ پی LaserJet1018 مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر و یا تعویض این بخش از دستگاه را دریافت نمایند. خوشبختانه خرابی کاغذکش پرینتر با اندک دستکاری، گردگیری و تغییر در تنظیمات قابل رفع است. باید توجه داشت که گیر کردن کاغذ در پرینتر لزوماً به معنای خرابی این بخش از دستگاه نیست. گیر کردن کاغذ در دستگاه پرینتر می تواند علل مختلفی داشته باشد که تشخیص درست این علت نیاز به بررسی کارشناسانه و تخصصی دستگاه دارد.

تعویض مگنت پرینتر اچ پی LaserJet1018

در صورتی که اسناد چاپ شده، از کیفیت مناسبی برخوردار نباشند، خرابی مگنت پرینتر اچ پی LaserJet1018 می‌تواند یکی از علل احتمالی این اتفاق باشد. خرابی مگنت عموماً خود را به صورت خط‌های کمرنگ افقی در عرض کاغذ به نمایش می‌گذارد. یکی دیگر از علامت‌های اصلی بروز اشکال در مگنت، خروج صفحات چاپ شده‌ی ابر‌وباد مانند از دستگاه و سیاه شدگی برگه‌هاست.

اگر مگنت پرینتر شما نیز در طول روزهای اخیر دچار خرابی و اختلال در عملکرد گشته است می‌توانید به نمایندگی پرینتر اچ پی LaserJet1018، مراجعه نمایید و تخصصی ترین سرویس های مرتبط با این بخش از دستگاه را دریافت نمایید. خدمات ارائه شده در این مرکز منحصر به این قطعه نیست و کلیه سرویس‌های تخصصی و عمومی چاپگر اچ پی LaserJet1018 را شامل می‌گردد.

فروش پرینتر اچ پی LaserJet1018

متقاضیان خرید پرینتر اچ پی LaserJet1018 نیز می‌توانند با حضور در نمایندگی اچ پی و مراجعه به پارت مربوطه جهت خرید این دستگاه اقدام نمایند. پیشنهاد کارشناسانِ تخصصی ترین مرکز فروش چاپگر اچ پی LaserJet1018 آن است که پیش از هر اقدامی، از راهنمایی‌ها و مشاوره‌‌های کارشناسان حاضر در فروشگاه مرکزی اچ پی بهره‌مند گردید. کارشناسان حاضر در این مجموعه تمامی اطلاعات تخصصی و فنی مورد نیاز را در اختیار شما قرار خواهند داد و یاری‌گر شما جهت یک خرید هوشمندانه خواهند بود.

دریافت مشاوره های تخصصی و عمومی از کارشناسان حاضر در نمایندگی فروش پرینتر اچ پی سبب می گردد تا کاربر دستگاهی را خریداری نماید که بالاترین سطح سازگاری و انطباق را با نیازهای وی داشته باشد و بر اساس بودجه پیشنهادی برترین گزینه به شمار آید. دستگاه های عرضه شده در این مرکز، برخوردار از تمامی سرویس ها و خدماتِ پس از فروش هستند از اینرو کارشناسان ما همیشه همراه شما خواهند بود و تمامی عملیات مورد نیاز اعم از تعمیر، ارتقاء، بهسازی و …  را انجام می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید