اشتراک گذاری

پرینتر بدون کارتریج اچ پی معرفی شد

جدیدترین محصول در میان ماشین های اداری، پرینتر بدون کارتریج اچ پی است که اخیراً این شرکت آن را در امارات معرفی کرده است. این پرینتر نیاز به شارژ کارتریج ندارد و رنگ مورد نیاز را از طریق یک سرنگ پلاستیکی تأمین می کند. نام این چاپگر جدید HP Neverstop Laser می باشد و به نظر برای کسانی بسیار قابل توجه است که همواره در خصوص تعویض کارتریج پرینتر مشکل دارند. البته تعویض کارتریج یکی از زمان‌برترین اقدامات در سرویس پرینتر می باشد چراکه باید زمانی را برای خرید کارتریج مناسب اختصاص داد.

شارژ کردن کارتریج نیز دردسرهای خاص خود را دارد. اما با تولید این محصول برخی از این محدودیت ها برطرف شده و کاربران، مسیر راحت تری را برای شارژ منبع رنگ در پرینتر خواهند داشت. بدون شک این محصول، مشتریان زیادی را در سرتاسر جهان جذب خواهد کرد. اگر شما نیز از دسته کاربرانی هستید که با شارژ کردن و تعویض کارتریج پرینتر خود مشکل دارید، می توانید پس از عرضه این محصول آن را خریداری کرده و با خیال راحت از آن استفاده کنید. در ادامه برخی از قابلیت های مهم این دستگاه را بررسی می کنیم.

پرینتر بدون کارتریج اچ پی

قابلیت ها و ویژگی های پرینتر بدون کارتریج اچ پی

پرینتر جدید HP با کیت مخصوص HP Reload کار می کند که در واقع یک سرنگ پلاستیکی بزرگ می باشد و رنگ پرینت در داخل آن قرار می گیرد. این سرنگ همراه با فروش پرینتر به خریدار تحویل می گردد. هر زمانی که جوهر پرینتر تمام شد، فقط کافی است سرنگ را داخل درگاه مخزن پرینتر فرو کرده و جوهر را به دستگاه تزریق کرد.

بنابراین، پرینتر اچ پی در واقع بدون کارتریج نیست بلکه شیوه شارژ کردن آن با پرینترهای امروزی متفاوت است و به راحتی انجام می شود. نکته جالب توجه در پرینتر بدون کارتریج اچ پی این است که 15 دقیقه طول می‌کشد که پرینتر از جوهر پر شود و پس از آن می توان بیش از 5 هزار برگه را چاپ کرد. از قابلیت های دیگر این پرینتر این است که از اپلیکیشن هوشمند اچ پی پشتیبانی می‌کند و کاربر می تواند با استفاده از گوشی موبایل و یا تبلت خود، دستور چاپ را صادر کند.

قیمت پرینتر بدون کارتریج اچ پی

پرینتر جدید مخصوصِ پروتکل SMB و مشاغلی ساخته شده است که زمان لازم برای عیب‌یابی چاپگرها را ندارند و می‌خواهند در سریع‌ترین زمان ممکن کار چاپ اسناد را انجام دهند. این پرینتر در امارات با احتساب ارزش افزوده قیمتی برابر با ۱,۱۴۹ درهم قیمت گذاری شده است. نکته قابل توجه این است که پرینتر بدون کارتریج اچ پی تنها برای چاپگرهای نوع سیاه ‌و ‌سفید موجود است و باید دید که آیا این شرکت قصد دارد در آینده برای پرینترهای رنگی نیز چنین فناوری را به کار ببرد یا نه.

نمایندگی اچ پی؛ مرجع رسمی خدمات اچ پی

نمایندگی اچ پی، مرکز معتبر و رسمی ارائه دهنده خدمات فروش، پس از فروش و تعمیر دستگاه های اچ پی می باشد. نمایندگی مجاز اچ پی با تأسیس شعبه های متعدد تلاش دارد مناطق بیشتری را تحت پوشش خدمات خود قرار داده و به نیازهای بیشتری از کاربران پاسخگو باشد. در بخش تعمیرات اچ پی، تیمی از کارشناسان باتجربه و توانمند در امر تعمیرات حضور دارند که با تمامی مشکلات دستگاه های اچ پی و شیوه های رفع آنها آشنایی دارند. از این نظر، تمامی دستگاه های تحویلی به این مرکز، به بهترین شکل تعمیر گشته و تحویل مشتری می گردد. شایان توجه است که در این مجموعه برای تعمیر دستگاه های اچ پی تنها از قطعات اصلی و اورجینال استفاده می شود تا کیفیت دستگاه کاهش پیدا نکند.