اشتراک گذاری

چرا صفحه لپ تاپ سیاه می شود؟

آیا تابحال پیش آمده که صفحه لپ تاپ تان سیاه شده و هیچ تصویری نمایش ندهد؟ در این صورت چه می کنید؟ نگرانی شما را درک می کنیم و به همین دلیل این مشکل را به صورت کامل و جامع مورد بررسی قرار می دهیم. سیاه شدن صفحه لپ تاپ اچ پی یا هر برند دیگری، ناشی از عوامل سخت افزاری و نرم افزاری متعددی است.

بسیاری از کاربران در این شرایط فکر می کنند که لپ تاپ به طور کلی روشن نشده است. اما با کمی دقت، می توان صدای فن را شنید و متوجه روشن بودن سیستم شد. اما نکته جالب این است که بیشتر، کاربران ویندوز 10 عنوان می کنند که نمایشگر لپ تاپ شان سیاه شده و تصویری نشان نمی دهد. به نظر شما علت چیست؟ با ما همراه شوید تا ضمن بررسی دلایل سیاه شدن صفحه لپ تاپ hp، شما را با راهکارهای رفع این مشکل آشنا کنیم.

علت سیاه شدن صفحه لپ تاپ اچ پی چیست ؟

همانطور که اشاره کردیم دلایل بسیاری برای سیاه شدن صفحه نمایش لپ تاپ وجود دارد. معمولا اولین قطعه ای که در این شرایط مورد بررسی قرار می گیرد، باتری است. اگر باتری لپ تاپ ایراد داشته باشد، ممکن است مانع از روشن شدن نمایشگر شود. گاهی سیاه بودن نمایشگر لپ تاپ اچ پی یا هر برند دیگری، ناشی از اتصال یک محصول جانبی مثل موس، هارد اکسترنال، فلش مموری و … است.

همچنین در صورت استفاده از دستگاه هایی مثل ویدئو پروژکتور، ممکن است ایراد از تنظیمات Projection و به هم ریختن این بخش باشد. قدیمی بودن تنظیمات بایوس لپ تاپ اچ پی هم می تواند منجر به سیاه شدن صفحه شود. موارد دیگری همچون فعال بودن حالت راه اندازی سریع و مشکلات درایور کارت گرافیک هم در بروز این مشکل موثر بوده و باید مورد بررسی قرار بگیرند.

چطور مشکل سیاه شدن صفحه لپ تاپ hp را حل کنیم؟

سیاه شدن صفحه لپ تاپ اچ پی

تعمیر لپ تاپ اچ پی را به متخصصین مجرب ما بسپارید

اگر به دنبال یک مجموعه مدون و سازمان دهی شده هستید که خدمات فروش و تعمیر لپ تاپ اچ پی را بدون نگرانی از کیفیت دریافت کنید، حتما با نمایندگی تعمیر لپ تاپ اچ پی در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید. این مجموعه که تحت نظارت مرکز سخت افزار ایران فعالیت می کند، از چندین واحد تخصصی تشکیل شده که هر یک، بخشی از سرویس های مورد نظر شما کاربران عزیز را ارائه می دهند.

همکاران ما تلاش می کنند که با استفاده از روش ها و ابزار نوین، استاندارد جدید و متمایزی از خدمات رسانی را در حوزه تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری لپ تاپ به کاربران ارائه نمایند. دانش به روز تکنسین های فروش و تعمیرات نمایندگی لپ تاپ hp موجب شده که مشتریان، خدمات مورد نظرشان را در بالاترین سطح کیفی و تخصصی دریافت نمایند.