اشتراک گذاری
  • خانه
  • اخبار
  • اچ پی نخستین لپ تاپ چوبی جهان را عرضه خواهد کرد

اچ پی نخستین لپ تاپ چوبی جهان را عرضه خواهد کرد

کمپانی اچ پی پس از طراحی و عرضه نخستین لپ تاپ چرمی جهان، درصدد بر آمده تا نخستین لپ تاپ چوبی جهان را نیز طراحی و تولید کند. به نظر می‌رسد که اچ پی در طول یکی دو سال اخیر بخشی از تمرکز خود را بر تولید لپ تاپ هایی با ظاهری متفاوت قرار داده است. لپ تاپ هایی که در ساخت آنها از متریال خاص استفاده شده است. در همین راستا کمپانی اچ‌پی به‌تازگی و در طی کنفرانس کامپیوتکس 2019 عنوان کرده که قصد دارد برای لپ تاپ های مدل Envy خود از سری جدید لپ‌تاپ‌های چوبی استفاده کند.

نخستین لپ تاپ چوبی جهان

زمان عرضه نخستین لپ تاپ چوبی جهان

نخستین لپ تاپ چوبی جهان، چنانکه که اچ پی عنوان کرده قرار است در بخش تاچ پد و نوار پایینی خود برخوردار از روکش چوبی باشند. پنل چوبی در مدل جدید لپتاپ های Envy 13، Envy x360 13، Envy x360 15 و مدل بزرگتر Envy 17 در دسترس خواهد بود که می توان آن ها را به همراه آخرین نسل پردازنده های اینتل یا رایزن سفارش داد. کمپانی اچ پی عنوان کرده که زمان عرضه نخستین لپ تاپ چوبی جهان در پاییز سال جاری خواهد بود.

البته این شرکت قیمت دقیق این محصولات را عنوان نکرده و اطلاعات بیشتری در این رابطه ارائه نکرده است. نخستین لپ تاپ چوبی جهان قرار است در سه رنگ مشکی، قهوه‌ای و سفید عرضه شود. لپ تاپ های مشکی به پنلی قهوه ای رنگ مجهز خواهند بود که که از چوب گردو به دست آمده است. در لپ تاپ های سفید و نقره‌ای نیز از چوب‌هایی استفاده شده است که از درخت توس تهیه به دست آمده‌اند.

نخستین لپ تاپ چوبی جهان چه ویژگی‌هایی خواهد داشت؟

نخستین لپ تاپ چوبی جهان همچون سایر لپ تاپ های تولید شده توسط اچ پی برخوردار از قابلیت هایی چون سنسور اثر نگشت و دستیار صوتی الکسای آمازون خواهد بود. کمپانی اچ پی در ساخت این لپ تاپ های میان رده استفاده از درایورهای پر ایراد سینپتیکس را کنار گذاشته است و به جای آنها از درایور مایکروسافت استفاده کرده است. این جایگزینی کمک کرده تا مشکلات مربوط به ترک پد لپ تاپ های ساخت این شرکت حل گردد.

همانگونه که می‌دانید مایکروسافت چند سال قبل برای حل مشکلات دیرینه ترک پدهای تحت ویندوز اقدام به توسعه نرم افزار اختصاصی کرد اما توسعه دهندگان مجبور به استفاده از آن نبودند. اچ پی جزو آن شرکت هایی بود که در استفاده از این درایورها مقاومت خاصی از خود نشان داد و تا مدت ها استفاده از این درایورها را به تعویض انداخت.

زمان عرضه نخستین لپ تاپ چوبی جهان

در کنار ما آخرین خبرهای لپ تاپ های اچ پی را دنبال کنید

اگر از علاقمندان به حوزه فناوری، به ویژه خبرهای مرتبط با لپ تاپ های اچ پی هستید می‌توانید با مراجعه به این وبسایت، آخرین خبرهای مرتبط با این محصولات را دنبال نمایید. کارشناسان ما آخرین خبرهای مرتبط با لپ تاپ های اچ پی، فناوری‌های بکاررفته در این لپ تاپ ها، جدیدترین لپ تاپ های اچ پی و مواردی از این دست را گردآوری کرده و از طریق این صفحه با شما به اشتراک خواهند گذاشت.

بدیهی‌ است، نظرات و پیشنهادات کاربران سایت و همکاران محترم و متخصص که در این زمینه مهارت دارند، راهگشا و یاری‌گر ما خواهد بود. شایان ذکر است اخبار کمپانی اچ پی توسط کارشناسان نمایندگی اچ پی مورد بررسی قرار گرفته و پس از تحلیل و اطمینان از صحت آن در اختیار کاربران گرامی قرار می گیرد. شایان ذکر است خدمات مرتبط با فروش و تعمیرات لپ تاپ اچ پی با حضور در نمایندگی اچ پی و مراجعه به پارت تعمیرات قابل دریافت است.