اشتراک گذاری

لپ تاپ تاشوی 17 اینچی در حال تولید اچ پی

لپ تاپ 17 اینچی تاشو اچ پی، محصول جدید این شرکت است که خبرها، احتمال تولید آن را قوت بخشیده اند. بر اساس گزارش ها، شایعات و حدس و گمان های موجود، شرکت اچ پی در حال کار روی لپ تاپ 17 اینچی جدیدی است که از نمایشگر اولد انعطاف ‌پذیر LG بهره می برد. ظاهرا این لپ تاپ تا اواخر سال جاری عرضه می شود. در ادامه با بررسی نکات بیشتری در مورد لپ تاپ 17 اینچی تاشو اچ پی با ما همراه باشیدش

اچ پی در حال تولید لپ تاپ تاشوی 17 اینچی

لپ تاپ 17 اینچی تاشو اچ پی؛ از شایعه تا واقعیت

طبق خبرهایی که از رسانه های کره ای منتشر شده است، ا یکی از شرکت های تابعه‌ی برند SK به نام SK IE Technology (SKIET) وظیفه‌ تامین صفحه پوششی فوق‌ نازک پلی ‌آمید انعطاف‌پذیر (PI) را برای نمایشگر تاشو لپ تاپ جدید HP بر عهده گرفته است. جالب است بدانید که در حال حاضر، گوشی‌ های هوشمند تاشو بیشتر از شیشه‌ های فوق‌ نازک موسوم به UTG برای پوشش صفحه‌ نمایش منعطف خود بهره می ‌برند. 

اما پوشش نمایشگرهای OLED استفاده‌ شده در لپ ‌تاپ‌ های تاشو، هنوز در حال توسعه و در مرحله آزمون و خطاست. احتمال تولید لپ تاپ 17 اینچی تاشو اچ پی زمانی قوت می گیرد که بدانیم که این شرکت قصد دارد  به جای UTG از یک لایه پلی ‌آمیدی نازک، موسوم به PI روی نمایشگر محصولات جدیدش استفاده کند.

مشخصات لپ تاپ تاشو 17 اینچی hp

تمام خبرها در مورد لپ تاپ 17 اینچی تاشو اچ پی و مشخصات آن، در حد حدس و گمان هستند. با این حال آنطور که پیداست، HP قصد دارد از صفحات منعطف پوششی شرکت SKIET روی نمایشگر لپ تاپ جدیدش استفاده کند. بر اساس شایعات موجود، نمایشگر منعطف 4K  در لپ تاپ تاشو اچ پی به کار می رود. جالب تر این که وقتی نمایشگر تاشو این لپ تاپ را باز کنید، از یک دستگاه ۱۱ اینچی به یک لپ‌ تاپ ۱۷ اینچی بزرگ و زیبا تبدیل می ‌شود. لپ تاپ 17 اینچی تاشو hp احتمالا به پنل اولد خمیده مجهز است؛ پنلی که LG  در اوایل سال جاری در CES معرفی کرد. نکته جذاب تر ماجرا، پشتیبانی این پنل از قلم است؛ یعنی لپ تاپ جدید اچ پی، احتمالا لمسی خواهد بود!